İkizler Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

İkizler Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle güzel aktiviteler yapabilir, bütün stresinizi atabilirsiniz. Uzun zamandır yurtdışına gitmeniz için önünüze çıkan engelleri doğru bir organizasyon ile aşabileceksiniz. Patronunuzla görüşeceğiniz bir zam konuşması veya proje onayı sizin istediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Fiziksel özelliklerinizle ilgili abarttığınız bazı kusurlarınız bu dönem dert etmeyi bırakabilirsiniz. Benden size tavsiye; bu dönem kimseye borç vermeyin çünkü daha sonra kendi paranızın peşine düşersiniz annem. Yurtdışından alacağınız iyi haberler keyfinizi yerine getirebilir. İş hayatınızda bu hafta duygularınızla hareket ederseniz daha iyi olur çünkü sezgilerinizin oldukça güçlü olduğu bir dönemden geçiyorsunuz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.