İkizler Burcu 25 Şubat – 3 Mart 2019

25 Şubat 2019

İkizler Burcu 25 Şubat – 3 Mart 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli İkizler ve Yükselen İkizler,

Bu hafta başkalarının parası, krediler, miraslar, borçlar, emlak ile ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte arkadaş çevrenizde şok edici gelişmeler yaşanabilir. Borçlarını ödemeyen arkadaşlar, size değer vermeyen arkadaşlarla kopmalar yaşanabilir.

Aradığınız aşkı yurtdışı seyahatlerinizden ya da akademik kariyer yaptığınız yerlerden bulabilirsiniz. Yurtdışı ticaret anlaşmaları, vize başvuruları, seyahatler konularından yana şanslı bir sürece giriyorsunuz. Uzak akrabalar vasıtasıyla da yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu dönem bulunduğunuz yerlerden uzaklaşmak, seyahat etmek sizin kendinizi daha fazla özgür hissetmenize sebebiyet verebilir.

Kendi içinizde verdiğiniz savaşları artık toplum önü konularına yansıtma ve bu konulardan yana başarı elde etme süreci içerisindesiniz. Kariyerle ilgili konularda emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
One Comment
  1. Tuğba hanım merhaba..Evliyim ve çok büyük bir çıkmaza girdim..Asik oldum..Lütfen bu durumu yadirgamayin insan daha önce yaşadığı duyguları hissedince sudan çıkmış balığa dönüyor.Bende kendimi sorguluyorum ama bunu yaparken o kişiyi de kafamdan silemiyorum.Aramizda yaşanmış hiçbirsey yok ama içimde ki her kimse peşinden gitmemi söylüyor:(( ne yapacağımı bilemiyorum..Ben İkizler eşim balık o kişi akrep burcu..

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.