İkizler Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Aralık 2023

İkizler Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklaşa işleriniz ve ikili ilişkileriniz bu haftanın gündemini oluşturacak. Sosyal çevrenizle uyumu yakalamanız için önce ikili ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekecek. Çalışma ortamınızda arkadaşlarınıza yardımcı olmaktan kendi hedeflerinizi ve sorumluluklarınızı yerine getiremeyebilirsiniz. Yapmak istediklerinizi netleştirmenizde fayda olacaktır. Siz ne istediğinizi bilirseniz ilişkilerinizde dengeyi daha kolay kurabilirsiniz. Sezgilerinizin de yardımı ile ortaklaşa gelirlerinizi arttırabilirsiniz. İlişkilerinizde hem düşüncelerinizi hem de eylemlerinizi kontrol etmeniz gerekecek. Aceleci davranmayın. Evliliğiniz ya da ortağınızla ilişkinizde hak ettiğiniz sevgi ya da saygıyı alamadığınızı düşünebilirsiniz. İşinizi tutku ile yapabilirsiniz, çalışma ortamınızda insanlar sizin stilinizden etkilenecektir. İlişkilerinizde özgür davranabilme isteğiniz artacak, sevdiğiniz kişiye karşı abartılı davranışlardan kaçının.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.