İkizler Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

İkizler Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler, Hafta başından itibaren ödemeleriniz, borçlarınız ile daha fazla uğraşabilirsiniz. Bir miras beklentiniz var ise onunla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde kazalara karşı ekstra dikkat! Özellikle düşüp bir yerinizi kırmayın aman diyeyim. Çarşamba günü itibariyle aklınız daha çok maddi konularda olabilir. Gelir gider hesabı yaparken dikkat edin yanlışlıklar olmasın. Cumartesi günü kendinizi çok krizli hissedebilirsiniz. Kafanızı toparlamak da güçlük çekebilir. Aklınızdan felaket senaryoları kurabilirsiniz. Bugün size iyi gelecek, kafanızı dağıtacağınız şeylerle ilgilenmenizi tavsiye ederim. Pazar günü itibariyle maddi açıdan daha rahatlayacağınız bir sürece giriyorsunuz. Ailenizden veya partnerinizden maddi destek görmeye başlayabilirsiniz. Pazar günü ise aniden bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Ani yolculuklara karşı tedbirli olun.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.