İkizler Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

21 Ocak 2023

İkizler Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusu seyahatleriniz, inançlarınız, farklı görüşlere ve bilgilere duyduğunuz ilgi oluşturacak. Kendinizi geliştirmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyeceksiniz. Yolculuk planları yapabilirsiniz. Sizi anlayacak insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınız arasında kendinize olan güveninizi sergileyecek, faklı bakış açılarınızı ortaya koyabileceksiniz. Hayal gücünüzü kullanarak yeni projeler üretebilirsiniz. Kadınlardan destek görebilirsiniz, insanlar arasında popüler olacaksınız. Kalabalıklarda kendinizi ifade emek isterken gergin olabilirsiniz, ait olmadığınızı hissedebilirsiniz. İnsancıl yaklaşımlarınız, başkalarını fazlaca düşünüp yardımcı olmanız sebebi ile kırılmalar yaşayabilirsiniz. Ancak günün sonunda yaptıklarınızın karşılığını alacaksınız. Uyku düzeniniz değişiklik gösterebilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.