İkizler Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2023

İkizler Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde günlük işleriniz, çalışma ortamı ve arkadaşlarınız, evcil hayvanlarınız olacak. İşinizde kontrolün ve gücün sizde olmasını isteyebilirsiniz. İşinize odaklanacak, daha bireysel çalışmak isteyeceksiniz. Çalışma alanınızda kendinizi, ne istediğinizi, çabalarınızı göstermenin zamanı gelmiş olabilir. Mükemmelliyetçi olduğu kadar hırslı tavrınızı, sorumluluklarınızı alarak göstermeniz gerekiyor. İşinizle ilgili konularda ve gündelik hayatta karşınıza çıkan fırsatların farkına varmayabilirsiniz. Potansiyelinizin üstünde yük alıp, her şeyin üstesinden gelmek zorunda hissedebilirsiniz. Karar verirken sezgilerinizi es geçmeyin. Çalışma arkadaşlarınıza düşüncelerinizi ifade etme konusunda tereddüt edebilirsiniz. Çalışma ortamınızda gizli kapaklı konulara ilgi duyabileceğiniz bu hafta insanların açıklarını yakalayabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.