İkizler Burcu 22 – 28 Nisan 2019

22 Nisan 2019

İkizler Burcu 22 – 28 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli İkizler ve Yükselen İkizler,

Ay’ın haritanızda etkisine bakacak olursak eş, ortak, davalar, duruşmalar, eşin, ortaklı işlerin parası, krediler, harcamalar, sigorta işlemleri, yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, akademik konular, inançlar ve rüyalar olabilir.

Güneş Uranüs kavuşumu ise haritanızın bilinçaltınız, gizli hastalıklar, gizli düşmanlar, hastaneler, rüyalar alanında gerçekleşeceği için, bu konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Mesela bir gizli düşmanınız olduğunu öğrenebilir ve bu kişinin size zarar vermemesi için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca rüyalarınızda çok farklı iç görüler yakalayabilir, bilinçaltınızdaki problemleri çözebilirsiniz.

Mars Neptün karesi haritanızın kariyer, statünüz, imajınız ve fiziksel özellikleriniz alanlarında etkili olacak. Dolayısıyla bu alanlar hayal kırıklıklarına, yanlış anlaşılmalara açık olduğu için kariyerle ilgili konularda yanlış yönlendirilebilir, kendinizi dağılmış hissedebilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bu süreçte karşınızdakinin de sizi iyi anladığından emin olmakta fayda var. Yeni gelen iş tekliflerine karşı dikkatli olmakta, işle ilgili konularda dolandırılmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Arkadaş çevrenizde küslük yaşadığınız arkadaşlarınız varsa bu kişilerle barışabilirsiniz. Aşkla ilgili konularda yaşadığınız sıkıntılar çözülebilir ancak bu noktada çok fazla başına buyruk davranmamalı, boyunuzdan büyük konuşmamalısınız.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.