İkizler Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Şubat 2022

İkizler Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,

Hafta başı ve hafta ortası dingin ve sakin geçebilir. Çarşamba günü başkası vasıtasıyla gelen maddi kazanımlarla hayalinizdeki kariyere başlamak isteyebilirsiniz ya da kariyeriniz sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ertesi gün, sosyal çevrenizin desteği ile birlikte sosyal medyanızı geliştirmek veya sosyal çevrenize astrolojiyi anlatmak isteyebilirsiniz. Aynı gün maddi anlamda kariyerinizi hedeflediğiniz pozisyona çıkartmak isteyebilirsiniz. Cuma günü ise sosyal medyada yaptığınız paylaşımlar sıra dışı ve dikkat çekici olabilir bu doğrultuda da en uzaktaki kişilere bile ulaşabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.