İkizler Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mart 2022

İkizler Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

İkizler

Haftanın ilk günü kariyerinizde önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Terfi haberi alabilirsiniz. İşsizseniz önemli bir iş görüşmesi yapabilirsiniz. Salı günü bazı inançlarınız sarsılabilir. Korkularınız ile yüzleşebilirsiniz. Çarşamba günü ise kariyerinizde hayalini kurduğunuz bir görüşmeyi yapabilirsiniz. Çok istediğiniz bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Cumartesi günü borçlarınızı kapatmak, faturalarınızı ödemek için sizden büyük birinden destek alabilirsiniz. Pazar günü itibariyle daha fazla sosyalleşeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Arkadaşlarınız ile daha fazla iletişimde olacaksınız.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.