İkizler Burcu 21 – 27 Ocak 2019

21 Ocak 2019

İkizler Burcu 21 – 27 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli İkizlerler ve Yükselen İkizlerler,

21 Ocak Aslan burcundaki Ay tutulması kardeşler, kuzenler, yurtiçi seyahatler, eğitim, iletişim konularını gündeme getirebilir. Burada başlattığınız işlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Problem yaşadığınız konular varsa bunlarda ilgili olarak çözüme ulaşabilirsiniz.

Bu haftanın öncelikli konusu para, değer, kardeşler, iletişim, aile, aşk ve sağlık.

Bir ilişkiniz yoksa uzun bir ilişki başlatabilir, ilişkiniz varsa resmiyete dökülebilir, evliyseniz de evliliğinizle ilgili konulardan yana şanslı bir döneme girebilirsiniz.

Ortaklı bir iş kurmak istiyorsanız bu hafta çok şanslı bir süreçtesiniz. Ancak kurumsal hayatınız varsa ya da bireysel olarak çalışıyorsanız bazı aldanmalar hayal kırıklıkları yaşama riskiniz de mevcut.

Arkadaş çevrenizde ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz, bazı arkadaşlarınızla kopmalar, kavgalar gündeme gelebilir. Bu konularda olaylar gereksiz yere büyüyebilir. Kendinizi spor yaparak rahatlatabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.