İkizler Burcu (21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

19 Ağustos 2023

İkizler Burcu (21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Evinizle ilgili konularınız, aileniz, bilinçaltınız, ebeveynlerinizle ilgili gündemlerle geçecek bir hafta olacak. Yakın çevrenize faydalı olmak isteyebilirsiniz. Tanıdığınız ve etkilendiğiniz birine duygularınızı açmakta zorlanabilirsiniz. Önsezilerinize güvenebilirsiniz. Enerjinizi eviniz ve ailenize verirken aklınız işlerinizde kalabilir. Bu dönem işinizle ilgili kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Evinizde detay gerektiren işleri halletmek isteyebilirsiniz. Pratik ve çalışkan halinizle tüm işlerin üstesinden gelebileceğiniz bir zaman olacak. Aile içindeki dinamikleri değiştirebilirsiniz. Maddi ve manevi gücünüzü evinizde hissettireceksiniz. Verdiğiniz kararları uygulama konusunda ısrarcı davranabilirsiniz. İşinizi ihmal ettiğinizi düşünebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda fazla sorumluluk almak istemediğiniz bir süreç geçirebilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgilenebilir, daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde karşı tarafı etkileyecek enerjiniz olacak. Beğenilmek ve ilgi görmek isteyeceksiniz. Sanatsal faaliyetlere ilgi duyabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.