İkizler Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

31 Aralık 2021

İkizler Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen İkizler;

Ay düğümleri sizin günlük rutin işleriniz, iş ortamınız ve kapalı alanları uzak yerler, temsil eden konularda kadersel etki bırakmaya hazırlanıyor. Nisan ayında Jüpiter ve Neptün sizin kariyer alanınızda büyük bir etki bırakacak. Kariyer ile alakalı hayallerinizi ve ne istediğinizi tekrardan gözden geçireceksiniz. Nisan’da gerçekleşecek tutulma ile gizli düşmanlar uzak yerler kapalı kalmış konular aktive olacak. Mayıs ayında Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile beraber sosyal çevrenizde genişleme gibi konular gündeme gelebilir. Ardından gelecek tutulma ile beraber sağlık konularınız günlük rutin işleriniz ve iş ortamınız ile alakalı konularda önemli etkiler söz konusu olabilir. Temmuz ayında Jüpiter retrosu ile beraber sosyal çevrenizde kim dost kim düşman bunu göreceksiniz. Uranüs ve Kuzey ay düğümü kavuşumu sizi aniden uzak diyarlara götürme etkisi ya da aniden bir gizli düşmanınızı öğrenme olarak sizde etki bırakabilir. Ekim ayında gerçekleşecek Güneş tutulması iş ortamını ile alakalı konular ve tekrar sağlık ile alakalı konularda büyük bir etki bırakabilir. Jüpiter’in Balık burcuna geçmesi ile beraber tekrar kariyer konuları sizin hayatınızda gündeme gelecektir. Kasım ayında gerçekleşecek Ay tutulması ile bir hastalığınız var ise şifasını bulma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz ardından Jüpiter retrosunu bitirerek kariyer konunuz tekrar olağan haline dönüş yapacak ardından tekrar sosyal çevrenizde güzel etkiler alacaksınız.

İkizler Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.