İkizler Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Mart 2023

İkizler Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Tanıdıklarınız, projeleriniz, grup çalışmalarınız, arkadaş çevreniz ile geçecek bir hafta olacak. Kariyer planlarınızı yaparken hayal gücünüzü de kullanacaksınız. Arkadaş çevrenizde ya da bir toplulukta çıkabilecek krizleri yönetme kabiliyetine sahip olacaksınız. Aktif bir hafta geçireceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmak isteyeceksiniz. Pratik zekanız ile topluluk içinde aranan kişi olacaksınız. Felsefi ve teknolojik konularda araştırma içine girebilirsiniz. Öğrenme konusunda iradeniz yüksek olacak. Uzun seyahatlerle ilgili sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir, ancak bu sizi yıldırmayacaktır. Para harcama konusunda rahat davranacaksınız. Maddi kazanımlarınızı arttırmak için çaba sarf etmeniz gerekecek. Değişik fikirlerinizle toplumun içinde fark yaratacaksınız. İnsanları bir araya getirip ortak bir proje ortaya koyabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.