İkizler Burcu (20-26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Kasım 2023

İkizler Burcu (20-26 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde ortaklaşa işleriniz, ikili ilişkileriniz varsa hukuki işleriniz olacak. İşinizde kontrolün elinizde olmasını isteyeceksiniz. Gücünüzü ve yaptıklarınızı kanıtlama çabanız olabilir. İlişkilerinizden yana yüzünüz gülecek. Arkadaşlarınızı bir araya getirebilirsiniz. Çalışma alanınızda hedeflerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Sezgilerinizin size yol göstermesine izin verin. Partnerinizle eğlenceli vakit geçirmek isteyecek, değişik aktiviteler planlayabilirsiniz. Özgürlük alanınızı oluşturmayı da ihmal etmeyeceksiniz. Kalabalıklar içinde olmaktansa sevdiğiniz kişi ile baş başa olmayı tercih edebilirsiniz. Sanatsal yönünüzü ortaya çıkaracaksınız. İkili ilişkilerinizde ya da birlikte çalıştığınız insanlarla aranızda sorunları abartma eğiliminde bulunabilirsiniz. Bardağın dolu tarafını görmekte fayda olacaktır. Partnerinizle spora başlayabilir, enerjinizi olumlu yönde harcayabilirsiniz. Eşiniz cesaretli ve özgüvenli davranışlarınızdan etkilenebilir, ancak abartıya kaçmamanız iyi olacaktır. Karar vermek zorunda iseniz aceleci davranmayın.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.