İkizler Burcu (2-8 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

30 Eylül 2023

İkizler Burcu (2-8 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini eviniz, aileniz, bilinçaltınız ve gayrimenkul ile ilgili konularınız oluşturacak. Kariyerinizle ilgili konularda kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Evinizdeki konulara takılıp, işinizde yeterli performans göstermekte zorlanabilirsiniz. İşinizi eve taşıyabilirsiniz. İşinizle ilgili kararlar almak için uygun zamanlar olmayacaktır. Bilinçaltınıza ittiğiniz konuları çözmek isteyebilirsiniz. İçsel gücünüzün farkına varacaksınız. Gücünüzü ve elde ettiğiniz imkanları aileniz için kullanabilirsiniz. Miras ya da başkalarının kaynakları ile gelir elde edebilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde aradığınızı bulabilirsiniz. Partnerinizle dengeli iletişim kuracağınız ve keyifli zamanlar geçireceğiniz bir süreç olacak. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız karar verebilirsiniz.

 

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.