İkizler Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Haziran 2023

İkizler Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Değerleriniz, maddi, manevi kaynaklarınızla ilgili konular bu hafta sizi meşgul edebilir. Hayatınıza yön vermek isteyebilirsiniz. Kariyer planlamanızı yaparken gerçekçi olmaya dikkat etmelisiniz. Hedeflerinize ulaşmakta şanslı olabilirsiniz. Başarınızı arttıracağınız zamanlar olabilir. Hayatınıza bolluk ve bereket gelebilir. Sahip olduklarınızı korumak isteyebilirsiniz. Zihninizin çok çalışacağı ve kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz bir hafta olabilir. Organizasyonlara katılabilir, hem kendiniz hem de başkalarına yararlı bilgiler edinebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı geliştirirken, hayata akışına bırakmayı da öğrenebilirsiniz. Enerjinizi arkadaş çevrenizde ve sosyal ortamlarda kendinizi ortaya koyarak gösterebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda aşk kapınızı çalabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.