İkizler Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Nisan 2022

İkizler Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

İkizler

Haftanın ilk günü arkadaş çevrenizde bazı krizler yaşanabilir. Özellikle bazı arkadaşlıklarınız bitebilir. Aynı gün kariyerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Patronunuzun onayını alabilirsiniz. Çarşamba itibariyle biraz içinize çekilebilirsiniz. Kendiniz ile kalmak isteyebilirsiniz. Pazar günü inançlarınız ile ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sosyal medya dolandırıcılıklarına da dikkat etmelisiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.