İkizler Burcu 18 – 24 Şubat 2019

18 Şubat 2019

İkizler Burcu 18 – 24 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli İkizler ve Yükselen İkizler,

19 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay sizin aile, kökler, oturduğunuz evi temsil eden 4. Evinizde gerçekleşecek ve artık burada olayların ortaya çıkması, gereksiz şeyleri bırakma dönemine girebilirsiniz. Aradığınız evi bulabilirsiniz, taşınma konuları gündeme gelebilir.

Bu dönem arkadaşlarınız için kendinizi kurban etmemeye özen göstermeniz gerekmektedir. Sosyal çevrenizde lider olayım derken kendinizi bir anda çok yalnız hissedebilirsiniz.

Başkalarının parası, krediler, borçlar, emlak konuları, sigorta işlemler, krizler, ameliyatlar, dönüşümler konuları gündeme gelebilir ve bu konularda artık daha istikrarlı adımlar atabilir ve kadın figürlerinden destek alabilirsiniz. Kariyer konularında başarılı olabileceğiniz, üstlerinizin de desteğini alabileceğiniz ve kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kariyer konularında artık yaratıcı fikirlerinizi ortaya koymak gereken zamanlardasınız.

Ortaklı işler, eş, davalarla ilgili konularda iletişim problemlerinin gereksiz büyümesi gibi konular gündeme gelebilir, olaylar çok gereksiz yere uzayabilir, bu konulara dikkat etmek de fayda var.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.