İkizler Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

16 Eylül 2023

İkizler Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Eviniz ve ailenizle ilgili konularınız, bilinçaltınız, ebeveynleriniz haftanın gündemini oluşturacak. Kariyerinizle ilgili kafa karışıklığınız evinize yansıyabilir. Hem evinizde hem de işinizdeki düzeni korumaya çalışmak yorucu olacaktır. Seçim yapmanız gerekecek. İşinizi en iyi şekilde yaparak başarıya kavuşabilirsiniz. Ailenizden destek alarak krizleri fırsata çevirebilirsiniz. Sezgilerinizi kullanabilir, ortaklaşa işlerden kazanç sağlayabilirsiniz. Romantik ilişkiniz önemli olacaktır, beraberce daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi etkilemek için farklı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Bekarsanız şanslı bir hafta olacaktır. Sosyal ortamlarda iletişiminiz aratacak, insanların sorunlarını çözmekte zorlanmayacaksınız. Çocuklarınızla ilgili konularda karar vermekte zorlanabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.