İkizler Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2023

İkizler Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konuları arasında alacaklarınız, ödemeleriniz, başkalarının kaynakları ve ortaklaşa gelirleriniz olacak. Düşüncelerinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz, tek başınıza zorlanacağınız işlere girmemelisiniz. Günlük işlerinizde fazla kontrolcü davranabilirsiniz. Zihninizi boşaltmaya ihtiyacınız olacak. Ortaklaşa kazanımlarınızı değerlendirirken aceleci davranmayın. Ebeveynleriniz kararlarınızda etkili olabilir. Finansal konularda temkinli davranmanız kazançlı olmanızı sağlayacaktır. Hata yapmamak adına düşüncelerinizden emin olmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde karşı tarafın düşünce şekli sizin özgürlüğünüze müdahale gibi gelebilir. Anlayışlı olmaya özen gösterin. İşinizde gücünüzü ortaya koyarsanız, potansiyelinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.