İkizler Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

İkizler Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen İkizlerler ve İkizlerler;

Dolunayı özellikle maddi anlamda hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizden, kardeşlerinizden maddi anlamda destek alarak borçlarınız var ise kapatabilirsiniz ya da banka işlerinizi yakın çevre sayesiniz sayesinde kolayca halledebilirsiniz. Sosyal çevrenizden destekler alabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve eğitim konularınızın üzerinden geçebilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca sağlık ve iş ortamınız ile alakalı konularda gündemler olabilir. Perşembe günü maddi konular, borçlar ve miraslarla alakalı değişim dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ertesi günden itibaren bir ay boyunca odak noktanız eğitimler ve yurt dışı bağlantılı işler olabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.