İkizler Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2023

İkizler Burcu (16-22 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortak paralarınız, başkalarının kaynakları, değişimleriniz, dünya görüşünüz, ufkunuzu genişletmekle geçireceğiniz bir hafta olacak. Alacaklarınızı almak, borçlarınızı ödemek, krizleri çözememek gibi problemler yaşayabilirsiniz. Kısa sürecek bir etki olacak. Özellikle başkalarının kaynaklarını yönetmekte başarılı olacağınız takdir göreceğiniz bir dönem olacak. Kredi, miras, nafaka gibi gündemleriniz varsa etkinliğinizi kullanırken ölçülü olmanız size fayda getirecektir. Mücadele ettiğiniz konularda destek bulacaksınız. Hayata dair fikirleriniz daha özgür, hümanist ve ilerici olacaktır. Değişik kültürlere ve yerlere olan bakış açınız bilimsel, felsefik şekilde kendini gösterecektir. Yakın çevrenizle de iletişim içinde olacaksınız. Yaşadığınız olayları akışa bırakmayı öğreneceksiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.