İkizler Burcu (15-21 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ocak 2024

İkizler Burcu (15-21 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftanın gündeminde bankacılık işleriniz, gelir gider dengeniz, ortaklaşa gelirleriniz ve değişim isteğiniz öne çıkacak. Sosyalleştiğiniz zaman aşkı bulacaksınız, ancak kırılgan olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konular, özellikle finansal konularda işler sizin istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Aklınız işimden nasıl daha çok kazanç sağlarım yönünde olacak. Sabırlı ve sistematik hareket etmelisiniz. Finansal konularda önsezileriniz yol gösterici olabilir. Maneviyatınız güçlenebilir. İkili ilişkilerinize işinizi yansıtmayın. Karar alırken partnerinizin fikrini almanız iyi olacaktır. Krizleri yönetme konusunda ustaca davranacağınız zamanlar olacak. Ortaklaşa gelirlerinizi ve ödemelerinizi yeniden yapılandırmak, var olan sorunları ortadan kaldırmak konusunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Projelerinizin ve fikirlerinizin farklı bakış açısına sahip insanlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yurtdışına açılabilir, adınızı duyurabilirsiniz. Hayata bakışınızın, inançlarınızın değişeceği, öğrenme isteğinizin artacağı zamanlar olacak. Size yol gösterecek bilgili insanlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni tecrübeler edinmeye hazır olun.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.