İkizler Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mayıs 2023

İkizler Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta sosyal statünüz, başarılarınız, kısıtlanma hissiniz ile geçecek gibi görünüyor. Başarıyı yakalamanız için hem çok çalışmalı hem de sezgilerinize güvenmelisiniz. Hedeflerinize gerçekleştirmeniz için daha girişimci davranmanız gerekebilir. Maddi kaynaklarınızı koruma konusunda kararlı olmanızda yarar olacaktır. Babanızla ilgili duygularınızda yoğunluk yaşayabilirsiniz ve vakit geçirebilirsiniz. Zengin iç dünyanızla yeni ve farklı konulara yönelmeniz dağılmanıza neden olabilir. İletişim alanında yönlendiren kişi sizi olurken karşı tarafı da dinlemeniz gerekecek. İnsanları bir araya getirip fikir alış verişi yapmaktan keyif alabilirsiniz. Başarılı olacağınızı düşünerek kendi fikirlerinizi fanatikçe savunabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.