İkizler Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

İkizler Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,

Haftaya başkalarının kaynaklarından yararlanabileceğiniz, hatta şifalanabileceğiniz bir etki ile başlıyorsunuz. Ardından eğitim, öğretim, sosyal medya ve yabancılarla yaptığınız işler ön plana çıkıp, zihninizi çalıştırmaya başlayacak. Dolunayın etkisiyle beklediğiniz evraklar, iletişim konuları ve eğitimlerde gösterdiğiniz emekleriniz ortaya çıkabilir. Aynı gün maddi anlamda mücadele ettiğiniz konular gerçekleşebilir ve dolunayın etkisiyle sonuca bağlanıp, imzalar gerçekleşebilir. Zihninizi uzun zamandır meşgul eden, ortaya çıkaramadığınız şahane fikirleri iradeyle kariyere çevirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru algınız kariyerinizde olabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.