İkizler Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mart 2022

İkizler Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen İkizler;

Hafta başında kariyerinizde daha önce gerçekleştiremediğiniz işleri gerçekleştirerek kendinizi gösterebilir ve kanıtlayabilirsiniz, çalışma ortamınızda daha önce alamadığınız ama hak ettiğiniz bir terfi söz konusu olabilir. Aynı zamanda işlerinizi topluma anlatırken ya da patronunuza anlatırken karşınıza yurt dışı fırsatı çıkabilir. Hafta ortası ise sosyal medya konularında aktif olabilir, insanlara yardım edebilirsiniz ve yaptığınız işler sayesinde maaşınızda değişimler gündeme gelebilir ama kendinizi kanıtlamanız lazım. Hafta sonu ise eğitim konularında ani olaylar ya da yurt dışı konularında beklenmedik olaylar gündeme gelebilir. Pazar gününden itibaren algınız sosyal çevrenize yöneliyor.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.