İkizler Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

12 Kasım 2022

İkizler Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Sistemli çalışmanız sayesinde rutin işlerinizi rahatlıkla bitirebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişim ile yeni projeler üretebilirsiniz. Kendinizi çalıştığınız yerde güçlü hissedebilirsiniz. Liderlik özelliklerinizi keşfedebilirsiniz. Arka planda kalmak yerine yaratıcığınızı göstermek isteyebilirsiniz. Özgüveninizin arttığını hissedebilirsiniz. Sosyalleşmek isteyebilir, başkalarına da fayda sağlayacak aktivitelere katılabilirsiniz. Kontrol edemediğiniz durumlar karşısında enerjiniz düşebilir. Yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız. Eşinizle iletişim kurabileceğiniz, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir hafta olabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.