İkizler Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

12 Ağustos 2023

İkizler Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftanın gündemini yakın çevreniz, iletişiminiz, yalnız kalma ihtiyacınız, kısa yolculuklarınız oluşturacak. Gruplar içinde iletişiminiz etkileyici olacaktır. Hem lider hem de sevecen tavrınızla insanları bir araya getirebilirsiniz. Farklı duruşunuz dikkat çekecektir. Sizin kontrol edemediğiniz iletişim alanları gerilmenize neden olabilir.  Yakın çevrenizle etkileşim içindeyken kaygılarınızla yüzleşebilirsiniz. Aile içinde gizli kalmış konular birden ortaya çıkabilir. Miras ya da gayrimenkul konuları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Enerjinizi evinize ve ailenize yönlendireceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Evinizi dekore ettirebilir, ailenizle planlar yapabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle daha fazla zaman geçirmeniz iyi hissettirecektir. İletişim ağınızı kuvvetlendirmeniz projelerinize de olumlu yansıyacaktır. Sosyal platformlarda daha görünür olabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.