İkizler Burcu 14 – 20 Ocak 2019

14 Ocak 2019

İkizler Burcu 14 – 20 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli İkizlerler ve Yükselen İkizlerler,

Bu haftanın öncelikli konusu arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, kariyerden kazandığınız paralar, kalabalık ortamlar, partiler, organizasyonlar, bilinçaltınız, kendiniz, imajınız, paranız, yatırımlarınız olabilir.

Hafta boyunca sosyal hayatınız, koşturmacalar, hayallerinizi gerçekleştirmek konularında çok hareketli günler geçirebilirsiniz.

Miras, başkalarının parası, ortaklı işlerden kazanılan paralar, nafakalar, krizler, dönüşümler gibi konularda bazı belirsizlikler yaşıyorsanız bunlar çözülebilir. Başkalarından elde ettiğiniz gelirler, miraslar konusunda güçlenebileceğiniz bir haftanın içerisindesiniz. Yani daha çok sizin kaynaklarınız değil de başkaları sayesinde paranızın artabileceği bir haftanın içindesiniz.

Kariyer konularında yaşadığınız hayal kırıklıkları ile ilgili olarak kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz ve kendinizi ifade ederseniz de ruhsal olarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Arkadaş çevrenizle ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, sosyal çevrenizde ani iniş çıkışlı durumlar yaşanabilir.

Aşk konularında da bekarsanız arkadaş çevreniz vasıtasıyla ya da kalabalık ortamlarda, organizasyonlarda yeni biri ile tanışıp ilişki yaşayabilirsiniz, ilişkiniz varsa da partnerinizle beraber sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu hafta bol bol sosyalleşme haftası. Yalnız sosyalleşeyim derken çok para harcama riskiniz de var.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.