İkizler Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

12 Haziran 2022

İkizler Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta aceleci tavırlarınız nedeniyle arkadaşlarınızla gerginlik yaşayabilirsiniz, sakinliğinizi korumanızda fayda var. Yurtdışıyla ilgili planladığınız işler için ilk adımınızı atabilirsiniz. Kariyer hayatınızda bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz fakat bu durum sizi üzmesin. Çünkü kullanacağınız iradelerle şansınız artacaktır. Almak istediğiniz bir eğitim varsa bunu finanse etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişimler haftayı pozitif geçirmenizi sağlayabilir. Zamanında girdiğiniz bir dava nihayet olumlu bir şekilde sonuçlanabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.