İkizler Burcu (13-19 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumu)

11 Mayıs 2024

İkizler Burcu (13-19 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Endişe duyduğunuz konular, yalnız kalma ihtiyacınız, rüyalarınız bu hafta sizi meşgul edecek konular arasında olacak. Kaygılarınız ve endişelerinizin gün yüzüne çıktığı bir hafta olacak. Hayatınızda sizi üzen ve yoran insanlara elveda diyebilirsiniz. Kendinizle baş başa kalmalı ve neye ihtiyacınız olduğunu keşfetmelisiniz. Yaşadıklarınızı daha iyimser açıdan değerlendirebilirsiniz. Bu hafta tamamlamanız gereken işlerinize yoğunlaşabilir, zihninizi rahatlatacak aktiviteler yapabilirsiniz. İsteklerinizi sorgularken geçmişe takılı kalabilirsiniz. Hayallerinizin ne kadarını gerçekleştirdiğinizi düşüneceksiniz. Kariyerinizle ilgili yurtdışı bağlantılı işlerde sorumluluk almanız gerekebilir. Gizli aşk maceralarına kapılabilirsiniz. Manevi anlamda güçlendiğinizi hissedeceksiniz. Sağlığınızla ilgili sorun yaşıyorsanız güzel gelişmeler olabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.