İkizler Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

11 Mart 2023

İkizler Burcu (13-19 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Statünüzün, başarılarınızın, hayattaki yönelimlerinizin gündem olacağı bir hafta olacak. Yapmak istediklerinizle ilgili doğru hedefler belirlemede zorlanabilirsiniz. Hayalinizdeki kariyer planlarınıza odaklanacaksınız. Hayalleriniz ve akılcı düşünceleriniz arasında kalabilirsiniz. Sosyal statünüzle ilgili insanların ne düşündüğünü önemseyebilirsiniz. Başarı elde edebilmeniz için kendi gücünüzü kullanmalısınız. Gizli kalmış yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Toplum içinde başarı elde etmek istiyorsanız, kendinize fırsat tanımalısınız. Sorumluluk üstlenerek başarı elde edeceksiniz. Özverili davranışlarınızla motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Finans konuları ile ilgili düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Orijinal fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmekte kararlı olacaksınız.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.