İkizler Burcu (12-18 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

10 Haziran 2023

İkizler Burcu (12-18 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Hayat amacınızı sorgulayacağınız, motivasyon kaynaklarınızı gözden geçireceğiniz bir hafta yaşayabilirsiniz. Dış görünümünüzü önemseyebilirsiniz. Ebeveynlerinizle iletişim içinde olmak isteyebilirsiniz. Yöneticilerinize kendinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz. Söylemleriniz yanlış anlaşılabilir. Sorumluluklarınız artabilir ve kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizden destek alabilir, kendinizi onların yanında rahat hissedebilirsiniz. Konuşma dilinizi yumuşatarak her işinizi halledebilirsiniz. Kısa seyahatlerde tanıdığınız insanlarla kuracağınız iletişim daha sonrası için size yeni fırsatlar doğurabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.