İkizler Burcu (12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

10 Aralık 2022

İkizler Burcu (12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Genel ilişkileriniz, anlaşmalarınız, krediler, borçlar, bilinçaltı konuları, rüyalarınız haftanın gündem konuları olacak. İlişkilerinizi önemsediğiniz bu hafta gelecekle ilgili planlar yapacaksınız. İlişkinizi değerlendirirken muhafazakar bakış açısı içinde olacaksınız. İlişkileriniz güçlü olacak ancak; fazla fedakarlıktan kaçınmalısınız. Her şeyi araştırmak isteyeceksiniz, sezgileriniz güçlü olacaktır. Arkadaş grupları içinde kendinizi yalnız hissedebilirsiniz, değişik insanlarla karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi gizlemek isteyeceksiniz,  başkalarının sorumluluğunu almayı düşüneceksiniz. Gündelik hayatınızda aktif olacak, sağlık konularında titiz davranacaksınız. Rüyalarınız özgün ve farklı olacaktır. Tek başınıza olduğunuz zamanlarda kendinizi daha özgür hissedeceksiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.