İkizler Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

İkizler Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

İkizler

Haftanın ilk günü itibariyle biraz sessizleşebilirsiniz. Salı günü kariyeriniz ile ilgili bir hayaliniz gerçekleşebilir. Toplum önünde yapmak istediğiniz bir iş var ise onu yapabilirsiniz. Çarşamba günü eğitimleriniz ile ilgili kalıcı başarılar elde edebilirsiniz. Size faydalı bir eğitime alabilirsiniz. Cuma günü itibariyle kariyerinizde daha aktif olabilirsiniz. Patronlarınız ile aranızda gerilim olabilir. Cumartesi ise aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Bir flörtünüz ciddi ilişkiye dönüşebilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.