İkizler Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Temmuz 2022

İkizler Burcu (11 – 17 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya borçlarınızı kapatarak ve bir oh çekerek başlıyorsunuz. Fakat bu gelişme sizi yeni borçlara girmek, arkadaşlarınızla ortak iş yapmak gibi bir fikre yöneltebilir. Böyle bir karar alırken iyice düşünmenizde fayda var annem. Bence bu dönem kendinize yapacağınız eğitim ve yurtdışı seyahati gibi yatırımlar sizin için çok daha faydalı olabilir. Karşınıza bu anlamda bazı fırsatlar da çıkarken, partnerinizden de destek görebilirsiniz.  Kendinizle ilgilendiğiniz bu süreçte iş hayatınızı boşlamamaya özen gösterin çünkü her an dağılabilirsiniz. Aile büyüklerinizden göreceğiniz maddi destek sayesinde oldukça rahatlayabilirsiniz. Bu dönem ticari olarak yeni bir işe adım atarken her türlü olasılığı gözden geçirmelisiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.