İkizler Burcu (11-17 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

9 Eylül 2023

İkizler Burcu (11-17 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Gizlediğiniz konularınız, kısıtlanma hissiniz, endişeleriniz bu haftanın konusunu oluşturacak.  Evdeki düzeniniz önemli olacak. Evinizdeki rutininizi değiştirebilirsiniz. Uyku düzeninizde değişikler yaşayabilirsiniz. Aile içinde bilmediğiniz konular açığa çıkabilir. Evinizde vakit geçirmekten keyif alırken bazen kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Ruhsal açıdan kendinize döneceğiniz, bu alanda gelişme göstereceğiniz bir hafta olacak. Yakın çevrenizden destek alacağınız bu süreçte bu destek size yeterli gelmeyebilir.  İletişim kurmanız gereken konularda pasif kalabilirsiniz. Tembellik yapmaktan kaçınmalısınız. Olaylara daha geniş açıdan bakmalı gerekirse yazarak kendinizi ifade etmelisiniz. Siz destek beklerken kardeşlerinize destek olmanız gerekebilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.