İkizler Burcu (10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Temmuz 2023

İkizler Burcu (10-16 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Değerleriniz, sahip olduğunuz kaynaklarınızla ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Kariyerinizde iletişim becerinizi kullanarak kazanç sağlayabilirsiniz. Sanatsal alanlarda çalışıyorsanız fırsatlar yakalayabilirsiniz. Evinizde yapacağınız işlerinizi bitirebilir, evinizi dekore edebilirsiniz. Ailenizin hayatını kolaylaştıracak formüller üretebilirsiniz. İnsanlara gösterdiğiniz desteği kendiniz için de göstermeniz iyi olacaktır. Düşüncelerinizi değiştirmekte zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizde fikirlerinizle öncülük etmek isteyebilirsiniz. Kısa yolculuklarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Arkadaş gruplarınız içerisinde değerinizin anlaşılmadığını düşünebilirsiniz. Sezgileriniz yardımı ile ummadığınız yerlerden kazanç sağlayabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.