İkizler Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

8 Nisan 2023

İkizler Burcu (10-16 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Hayata bakışınız, motivasyonlarınız, dış görünümünüzle ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Fiziksel görünümünüzü ve giyiminizi önemseyeceksiniz. Konuşmalarınızla insanlar üzerinde hayranlık uyandıracaksınız. Beğenilmek motivasyonunuzu artıracaktır. Farklı bilgileri ve yaşamları kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Araştırarak öğrenmeyi tercih ederseniz kendinizi de geliştirmiş olacaksınız. Gruplar içinde çokça zaman geçireceksiniz. Arkadaşlarınız arasından öne çıkacaksınız. Liderlik vasfınızı kullanacaksınız. Çevrenizden destek göreceksiniz. İlginç ve kendinize özgü fikirlerle ortaya çıkmak isteyeceksiniz. Kariyerinizle ilgili risk almaktan kaçınmalısınız. İşinizle ilgili her şeyi kontrol etmek isteyecek ve profesyonelce ilerlemeye çalışacaksınız.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.