İkizler Burcu (10-16 Haziran 2024 Haftalık Burç Yorumu)

8 Haziran 2024

İkizler Burcu (10-16 Haziran 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, gruplarınız, projeleriniz olacak. Dikkatleri üzerinize çekerek, sosyal ortamlarda göz doldurabilirsiniz. Karşılıklı iletişim hem size hem de çevrenizdekilere fayda sağlayacak. Hedeflerinizle ilgili değişimler yapabilirsiniz, sizi neyin mutlu ettiğini sorgulayacaksınız. Yeni tecrübeler edinmek ve deneyimlerinizi arttırmak zorunda kalacaksınız. Otorite figürleri ile konuşurken dikkat edin.  Arkadaşlarınıza fikir verebilir, yardımcı olabilirsiniz. Sosyal hayatınız hareketlik kazanacak. Hisleriniz ve düşünceleriniz konusunda netlik kazanmak istiyorsanız biraz daha zamana ihtiyacınız olacak. Ne istediğinize karar vermek için kendinize zaman tanıyın.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.