İkizler Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

31 Aralık 2023

İkizler Burcu (1-7 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Ortaklaşa paralarınız, banka işleriniz, ödemeleriniz, değişim isteğinizin olacağı bir yeni haftaya başlayacaksınız. İşleriniz ve ilişkileriniz konusunda aceleci davranabilirsiniz. Sorumluluklarınızı paylaşmak ve yardım almak bu dönem sizi rahatlatacaktır. Paylaşımcı olmamakta ısrar ederseniz zorlanabilirsiniz. Ödemelerinizi ve alacaklarınızı bir sisteme oturtacak ve faydasını göreceksiniz. Sistematik düşünce yapınızla harekete geçmek size avantaj sağlayacaktır. Hafta ortası bir durağanlık yaşasanız da geçici olacak. Krizleri çözebilme yeteneğinize rağmen başkalarının işine karışmak istemeyeceksiniz. Kendi başınıza olmak ve risk almamak konusunda kararlı olsanız da destek olmak durumunda kalabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.