İkizler Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Nisan 2023

İkizler Burcu (1-7 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu hayat amacınız, endişeleriniz, rüyalarınız ve yalnız kalma ihtiyacınız oluşturacak. İnandığınız konularla ilgili fanatik davranabilirsiniz. Zorlukların üstesinden gelme gücünüz olacak. Kendi düşüncelerinizin doğru olduğunu düşüneceksiniz. Gerçekçi düşünmek isteseniz de yanılma ihtimalinizi göz önünde bulundurmanız faydanıza olacaktır. Görünüşünüze önem vereceksiniz. Sosyal çevrenizde aktif olmanız, insanlar üzerindeki etkinizi arttıracaktır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için kendinize inanmanız aşama kaydetmenizi sağlayacak. Kariyerinizde ilerleme sağlamak için keyif aldığınız bazı şeylerden fedakarlık yapmanız gerekebilir. Sahip olduğunuz kaynaklarınızı korumak isteyeceksiniz. Para biriktirmeye başlayabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.