İkizler Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

8 Mayıs 2022

İkizler Burcu (09 Mayıs – 15 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

İkizler

Haftanın ilk günü itibariyle kendinizi ifade etmek zorlaşabilir. Çok konuşkan hissetmeyebilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle arkadaş çevreniz genişleyebilir. Arkadaşlarınızdan fayda görebilirsiniz. Cuma günü ise süregelen bir rahatsızlığınız şifa bulabilir. Kendinizi daha sağlıklı hissedebilirsiniz. Pazar günü inançlarınızı sorgulayabilirsiniz. Daha önce inandığınız konular size mantıksız gelmeye başlayabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.