İkizler Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

4 Nisan 2022

İkizler Burcu (04 Nisan 2022 – 10 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

İkizler

Salı günü eğitiminiz ile ilgili bir sorumluluk almanız gerekebilir. Ayrıca bir vize başvurunuz var ise bazı pürüzler çıkabilir. Perşembe günü sosyal çevrenizde önemli konular konuşabilirsiniz. Anlaşmazlıklara çözüm bulabilirsiniz. Cuma günü ise gelecek planlarınızı gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Aynı gün kariyeriniz ile ilgili kontrol edemeyeceğiniz durumlar yaşasanız da bu durumlar sizin hayrınıza sonuçlanacak. Pazar günü ise bir arkadaşınız ile tartışabilirsiniz. Sosyal çevrenizde kırgınlık yaratan bir diyalog yaşanabilir.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.