İkizler Burcu 04 – 10 Şubat 2019

4 Şubat 2019

İkizler Burcu 04 – 10 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli İkizlerler ve Yükselen İkizlerler,

5 Şubat Kova burcundaki Yeniay sizin 9. Evinizde gerçekleşecek. Akademik konular, yurtdışı bağlantılı işler, yabancı iş arkadaşları konularında yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk konularında duygusal olarak biraz krizli süreçler yaşanabilir. İlişkilerinizle ilgili maddi beklentileriniz varsa bunlar gerçekleşebilir.

Ortaklı işlerinizi yurt dışına, uzak yerlere taşıyabilirsiniz. Yurtdışı konularıyla ilgili olarak her türlü anlaşma için harekete geçebilirsiniz. Eğer yurtdışı bağlantılı bir işiniz varsa gelirinizde artış yaşanabilir. Evliyseniz yurtdışı planları yapmak ve gerçekleştirmek için uygun bir süreçtesiniz.

Fikirlerinizi ve projelerinizi kalabalık gruplara açıklayabilir, onların desteklerini alabilirsiniz. Arkadaşlarınız vasıtasıyla fikirlerinizi harekete geçirebilirsiniz. Sosyal ortamlarda aklınıza çok parlak fikirler gelebilir ve bunu hayata geçirebilirsiniz.

Kariyer konularında soyut düşüncelerinizi somuta çevirebilirsiniz. Özellikle insan ruhuna iyi gelen bir meslek yapıyorsanız başarı sağlayabilirsiniz. Ancak kariyer konularında dalgınlıklara dikkat etmeniz gereken bir haftanın içindesiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Haftalık Burç Yorumları, İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
2 Comments
  1. Tespitlerinizi dikkatle ve inanarak okuyorum umarim hep bu cizgide yada daha ust kalidede devam edersiniz tesekkur ediyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.