İkizler Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mayıs 2022

İkizler Burcu (02 Mayıs – 08 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

İkizler

Haftanın ilk günü itibariyle arkadaş çevrenizde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Onların beğenisini kazanabilirsiniz. Çarşamba günü ise partnerinizin ailesi ile aranızdaki sorunları çözebilirsiniz. Ayrıca otorite gördüğünüz birinden maddi destek alabilirsiniz.Perşembe günü uçuk kaçık rüyalar görebilirsiniz. Cuma günü ise bir arkadaşınızın aşk itirafı sizi şaşırtabilir. Sizi oldukça beğenen bir arkadaşınız ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Cumartesi günü kariyeriniz ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

İkizler
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.