BOĞA (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

28 Şubat 2023

BOĞA (Mart 2023 Aylık Burç Yorumları)

Romantik ilişkilerinizde ve çocuklarla ilgili konularda titiz davranacaksınız. Eleştirilmekten hoşlanmayacak ancak siz eleştirel davranacaksınız. Yaptığınız şeylerin fark edilmesini ve takdir görmeyi bekleyeceksiniz. Borsa ve şans oyunları ile ilgili konularda duygusal durumunuzdaki değişiklikler nedeniyle dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz işlerin sonucunu almadan kimseyle paylaşmayın. Dikkatinizi toplamada zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Motivasyonunuz düşebilir ancak kendinizi harekete geçirecek enerjiye sahip olacaksınız. Duygularınızı bastırmamalı zamanında ifade etmelisiniz. Mantığınızdan ziyade duygularınızla hareket edebilirsiniz. Uykuya dalmakta zorlanabilirsiniz. Amaçlarınızı gerçekleştirmek için ısrarcı olursanız başarıyı yakalayacaksınız. Kendi değerinizin farkına varmalısınız.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.