BOĞA (Haziran 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Mayıs 2023

BOĞA (Haziran 2023 Aylık Burç Yorumları)

Daha çok ortaklaşa gelirleriniz ve kendinizle ilgili değişimler söz konusu olabilir. Kendi kazancınızla, diğer insanların kazanımlarını karşılaştırabilir ve düşünebilirsiniz. Aileniz için daha fazla kazanç sağlama yolları bulmaya çalışabilirsiniz. Takdir görmek isteyeceksiniz. Başkalarının aracılığı ile elde edeceğiniz imkanları iyi değerlendirmeniz olumlu sonuçlar verecektir. Ailenize karşı sorumluluklarınızı yerine getirirken kendi değerinizi de küçümsemeyin. Kendinize zaman ayırmanız moralinizi yüksek tutacaktır. Para konularında şanslı zamanlardan geçebilirsiniz. İşinizde zam alabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınızın sonlandığını, borçlarınızı ödeyebildiğinizi görebilirsiniz. Para akışını görünce lüks ve ihtiyacınızdan fazla harcamalardan kaçınmaya dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizde değer görmenizle ilgili kaygılanmanıza gerek olmadığını anlayacaksınız. Değerli olduğunuzu ve kendi değerinizi kendinizin yükselteceğini fark edebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.