BOĞA (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

30 Ağustos 2023

BOĞA (Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları)

Bu ay aşk kapınızı çalabilir. Var olan ilişkinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Çocuk sahibi olmak isteyenler sevineceği haberler alabilir. Ani gelişebilecek olaylar karşısında sakinliğinizi korumanız gerekebilir. Yaratıcılığınızı arttırmak için keyif aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz. Motive olduğunuz konuların değişmesi sizi de şaşırtabilir. Yalnız kalıp düşünmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizden gizlenen konular ve olaylar açığa çıkacaktır. Arkadaş ilişkilerinizde bir düzenleme yapabilir, bazı kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz. İçinizde biriktirdiğiniz kızgınlık ve öfkenizi kontrol etmeniz gerekebilir. Engellendiğinizi ve hareket edemediğinizi düşündüğünüz konuların yavaş yavaş çözümlendiğini göreceksiniz. Rüyalarınız etkili olabilir. Çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.