BOĞA (Ekim 2023 Aylık Burç Yorumları)

29 Eylül 2023

BOĞA (Ekim 2023 Aylık Burç Yorumları)

İş arayışlarınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttırmak için yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Spora başlayabilir ya da evcil hayvan edinebilirsiniz. İşinizde yeni projeleri üstlenebilirsiniz. Günlük rutin işlerinizi bir düzene oturtacaksınız. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Uzak yerlere seyahat ya da eğitim konularında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde ben merkezcil olmamaya çalışın. Kendinizi başkalarının gözünden değerlendirebilirsiniz. Daha farklı görünmek isteyebilirsiniz. Kronik rahatsızlıklarınız varsa kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Daha önce kendinizle ilgili verdiğiniz kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan biri ile flört edebilirsiniz.

Boğa
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.